شرایط و قوانین استفاده از سرویس و خدمات پخشپارادایس

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده ازخدمات و برنامه های کاربردی پارادایس به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب سایت پخش پارادایس هنگام استفاده از پرفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین وهمچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات پخش پارادایس  است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هرزمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این شرکت از سوی کاربر است.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های پخش پارادایس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربراست.

 

زمان ثبت و پیگیری سفارش

مشتریان می توانند در 24 ساعت از شبانه روز سفارش خود را در سیستم ثبت کنند ، سفارشات در اولین فرصت بررسی خواهد شد.سفارشات معمولااز شنبه تا چهارشنبه بین ساعت 9الی 19 بررسی و ارسال خواهند شد.

 

ارسال و بیمه سفارشات

سفارشات مشتری معمولا در بازه زمانی 1 تا 2  روزه پردازش و ارسال خواهد شد. ارسال سفارشات در داخل شهر شیراز نهایتا تا 24ساعت صورت می گیرد و سفارشات دیگر شهر ها از طریق پست 24 تا72 ساعت و ازطریق باربری یک روزه (تحویل از باربری) ارسال خواهد شد.تمامی کالا ها یارسالی بیمه هستند .به این معنی که در صورتی که بسته تحویل گرفته شده حاوی ایرادی باشد حامل وظیفه تقبل هزینه را به عهده دارد . تمام تلاش  پخش پارادایس بر این است که تمامی محصولات بابالاترین کیفیت به دست مشتریان گرامی برسد. لطفا هنگام تحویل سفارشات خود ، خصوصا سفارشات خارج از شیراز سلامت فیزیکی بسته خود را بررسی بفرمایید و درصورت وجود ایرادات فیزیکی مهم مراتب را به فروشگاه پارادایس و حامل اطلاع دهید.

 

ایرادات محصولات و بازگشت سفارشات

درصورتی که محصول دریافت شده دارای ایراداتی باشد که پس از گشایش بسته محصول مشخص شود ، میتواند سفارش خود را ظرف مدت3 روز به فروشگاه پارادایس برگرداند. شایان ذکر است کالای مورد نظر شما مرجوع یابه درخواست شما وجه سفارشات در اولین فرصت به حساب وی بازگردانده خواهد شد.

 

نمایندگی

 پخش پارادایس در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس ها ، تراکش های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می شود. لطفا درصورت مشاهده هرگونه تخافی از این دست،مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی پخش پارادایس  اطلاع دهید.

در حال حاضر پخش پارادایس  تنها خدمات ارسال وتحویل سفارش را از طریق مراکزتوزیع و پخش خود انجام می دهد و برای خرید تنها باید به وب سایت پخش پارادایس مراجعه و سفارش خود را ثبت کرد.