action game 1 collection-مدرن

ACTION GAMES COLLECTION 1


کد کالا : 10004641
وضعیت موجودی:
تمام شد
تعداد دیسک: 1

قیمت : 15,000 تومان
قیمت برای شما : 7,000 تومان

تعداد :
   


مشخصات کلی :
 مجموعه بازی های اکشن شماره 1 محصول شرکت MODERN شامل Tekken 3,jedal Marg ,Shrek Forever After ,Spider -man :Friend or Foe,Kung Fu Strike:The Warrior s Rise میباشد.
Tekken 3:یکی از بازی های سبک اکشن و مبارزه ای که توسط Namco طراحی و ساخته شده و در سال 1997 برای پلی استیشن به بازار عرضه گردید.به جرات می توان  گفت این بازی یکی از بهترین بازی هایمبارزه ای و سه بعدی بود که توانست بسیاری از پلیر ها را به سمت خود جذب کند.این بازی توانست 6 میلیون  نسخه در سرتاسر جهان به فروش برساند و نظر بسیاری از منتقدان را جلب کند.بازی دارا یشخصیت های مختلفی است کههرکدام دارای ویژگی ها و فنون منحصر به فردی هستند و داستان مخصوص به خود را روایت می کنند.
Spider -man :Friend or Foe:همواره بازی هایی که براساس فیلم های موجود و براساس متن آنها ساخته شود طرفداران زیادی پیدا می کند و مورد علاقه خیلی از بازی دوستان واقع می شود.یکی از بازی هایی که براساس داستان فیلم ساخته شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است بازی Spider -man می باشد. دراین بازی بازیکنان به راحتی طعم مبارزه جذاب و پرهیجان مرد عنکبوتی با تمامی شخصیت های آشنای شرور و قدرتمند سری داستان های مرد عنکبوتی را می چشند.کنترل خوب مرد عنکبوتی،جا گیری زیبای دوربین،انعطاف پذیری بازی و جذابیت مبارزات بادرون مایه طنز  بازی همگی این بازی را بسار لذت بخش کرده است.
,Kung Fu Strike:The Warrior s Rise :این بازی مبارزات خیابانی را به نمایش می کشاندو به بازیکن اجازه می دهد که با انتخاب هرکدام از هیرو ها به صورت دلخواه به خیابان ها رفته و با دشمنان و شروران مبارزه کند،باز یاز سطح بالایی برخورداز نیست اما چند ورزش مبارزه ایی ماندد کاراته ،کونگفو و .. را با یکدیگر ادغام کرده است مه البته هرکدام از هیرو ها که انتخاب می شود نیز دارای قدرت خاصی هستند.با توجه به حجم کمی که بازی دارا میباشد انتظار گرافیک عالی را نمی توان داشت اما می توان گفت که گرافیک با توجه به حجم بازی بسار خوب و راضی کننده است.
Shrek Forever After: این بازی آخرین شرکی است که تا به امروز منتشر شده و امروز ما بازی رایانه ای این نسخه از این انیمیشن را برای شما اماده کدره ایم. شرک برا ی همیشه که بلافاصله بعد از انیمیشن  اصلی برای پلتفره هایی چون مایکروسافت ویندوز و کنسول های نسل هفتم منتشر شد ،گرچه عنوان جذابی نبود ،اما از حداقل های سبک ماجراجویی بهره می برد و از طرف گیمرها به عنوان بهترین بازی شرک عرضه شده در بازار لقب گرفت.


سبک بازی:اکشن
گرداورنده:MODERN
تعداد دیسک: 1عدد DVD9
شماره مجوز:98/566/ ن م
تاریخ انتشار:98/02/30سیستم عامل:windows 7,8,10  
پردازنده: 2.2GH Intel or AMD
حافظه جانبی:2GB
کارت گرافیک:GeForce 8600/ Radeon 9550
حافظه کارت گرافیک: 256MB
فضای مورد نیاز: 15GBشما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید.