پارادایس محصولات چندرسانه ای بازی کامپیوتر (اورجینال) commandos game collection-عصربازی

commandos game collection-عصربازی

مجموعه بازی های کماندو- عصر بازی


کد کالا : 10004587
وضعیت موجودی:
تمام شد
تعداد دیسک: 1

قیمت : 15,000 تومان
قیمت برای شما : 6,000 تومان

تعداد :
   


مشخصات کلی :
مجموعه بازی های کماندو محصول شرکت عصر بازی شامل چهار بازی COMMANDOS BEYOND THE CALL OF DUTY,COMMANDOS 2,COMMANDOS 3 DESTINATION BERLIN, ORDER OF WAR می باشد.
COMMANDOS BEYOND THE CALL OF DUTY یا کامندو ها فراتر از ندای وظیفه یک بازی ویدئویی در سبک تاکتیک هم زمان که توسط پایرو استودیوز در سال 1999 ساخته شده و بوسیله ی شرکت آیدوس منتشر شد.در این بازی هر کماندو دارای مهارت ها و ابزار های مخصوص به خود است و شما نقش کماندو های حرفه ای را بر عهده دارید که در جنگ جهانی دوم شرکت میکنید و هدف شما کند کردن حرکت دشمن و هدف های آن هاست.
COMMANDOS 2:مردان دلیر یک بازی در سبک تاکتیک هم زمان و در سال 2001 منتشر شد.شما تک تیرانداز،تخریب چی،نیروی ویژه و ... رادارید،تنها باید آن را مدیریت کنید تا یک سری مراحل جذاب و نفس گیر را با کمترین تلفات و کمترین حرکات!به پایان برسانید.در میان مراحل باید اسلحه های دشمن را سرقت کرده و از کابل های برق بالا رفته و از وسایل نقلیه مانند اتومبیل های نظامی و حتی کشتی ها و هواپیما ها استفاده کنید تا به هدف خود برشید.
,COMMANDOS 3 :مقصد برلین به سبک تاکتیک هم زمان و چهارمین قسمت در مجموعه بازی های کماندوها است. روند بازی همانند نسخه های پیشین و شخصیت های بازی از اسلحه های متنوع در طول بازی استفاده کنند.همچنین بازیکن می تواند تجهیزات درون جعبه ها را مشاهده کند و از آن ها استفاده کند،همچنین قادر است از یونیفرم های دشمنان نیز استفاده کند.تنها شش تن از کماندو ها در این قسمت حضور دارند که شامل کلاه سبز،تک تیرانداز،غواص،تخریب چی،جاسوس و دزد هستند.
 ORDER OF WAR:دستور جنگ یک بازی رایانه ای در سبک استراتژیک است. در تابستان 1944 که جنگ چهانی دوم به پایان خودش نزدیک میشود.زمانی که متفقین در حال تدارک دو عملیات مهم و حساس هستند که بتوانند نیروهای آلمان را از دو جناح غرب وشرق به عقب برانند.گان های مختلفی در بازی حضور دارند از جمله نیروی زمینی،نیرو های هوایی،توپخانه،نیروهای زرهی با بیش از 1000 سرباز و خودرو های زرهی را در اختیار دارید.

تعداد دیسک:1عدد DVD9
شماره مجوز:98/473/ ن محداقل سیستم مورد نیاز
OS : 7,8,8.1,10 ,XP,Vista 64 bit
 CPU:  Intel 2.4 GHz/AMD 2.0GHz 
 VGA: NVIDIA Geforrce  6600+ / ATI 700 
video Memory:2GB
HDD :12GB
RAM: 1GBشما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید.