محصولات مشابه


پارادایس محصولات چندرسانه ای بازی کامپیوتر (اورجینال) kids game collection-عصربازی

kids game collection-عصربازی

ASRE BAZI Kids Games Collection


کد کالا : 10004583
وضعیت موجودی:
تمام شد
تعداد دیسک: 1

قیمت : 15,000 تومان
قیمت برای شما : 6,000 تومان

تعداد :
   


مشخصات کلی :
بازی لگو:ارباب حلقه ها بر اساس فیلم های سه گانه ارباب حلقه ها ساخته شده است و پلیر ها را در وقایع داستانی بیادماندنی که با شوخ طبیعی و تنوع بی پایان سبک LEGO باسازی شده است،قرار میدهد.FRODOکه وظیفه خطیر نابود کردن حلقه را بر عهده می گیرد،مجبور به ترک زادگاهش شده،اما حلقه تنها در جاده منتهی بهMOUNT DOOM نابود می شود،البته پر از خطر می باشد. شما در این بازی شگفتی ها را کشف،معماها را حل و دشمنان را نابودی می کنید.
بازی لگو ایندیانا جونز 2 که بر مبنای داستان سری فیلم های این مجموعه ساخته شده است.همانند ماجرای فیلم،شما باید همان داستان و روند را دنبال کنید.اما در حالت  لگو!با نگاه اول به بازی حتما فکر خواهید کرد که این  ها لگو های واقعی هستند.طراحی شخصیت ها،بسیار زیبا و فانتزی و مهم تر از همه لگویی است!رنگ بندی محیط هم بسیار زیبا و جذاب است و فضای بسیار دلنشینی دارد.
بازی پاندا کونگ فو کار یک بازی فوق العاده در سبک اکشن/مبارزه ای است که شما را وارد دنیای پاندای کونگ فو کار می کند و  صحنه های مبارزه پر زد و خوردی را پیش روی شما قرار می دهد.شما میتوانید در کنار کاراکتر های محبوبتان بجنگید و یا درمقابل آنها مبارزه کنید.

تعداد دیسک:1عدد DVD9
شماره مجوز:98/460/ ن محداقل سیستم مورد نیاز
OS : 7,8,8.1,10 ,XP,Vista 64 bit
 (CPU:  Dual-core CPU@2GHz(Pentium D or better
 VGA: NVIDIA Geforrce  7600/ ATI  Radeom x1950
HDD :8GB
RAM: 1GBشما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید.