پارادایس محصولات چندرسانه ای بازی کامپیوتر (اورجینال) action game collection 6-عصربازی

action game collection 6-عصربازی

ASRE BAZI Action Games collection 6


کد کالا : 10004582
وضعیت موجودی:
موجود
تعداد دیسک: 1

قیمت : 15,000 تومان
قیمت برای شما : 6,000 تومان

تعداد :
   


مشخصات کلی :
مجموعه بازی های اکشن  محصول شرکت عصر بازی سری 6 شامل:BATMAN ARKHAM ASYLUM,CALL OF DUTY UNITED OFFENSIVE,METAL GEAR SOLID 2  میباشد.
BATMAN ARKHAM ASYLUM بتمن-تیمارستان آرکهام:در سبک اکشن و ماجراجویی است.بتمن،جوکر را دستگیر میکند و او را برای زندانی کردن به آرکهام ببرد.پس از گذشتن مدت کوتاهی از زندانی شدن جوکر در تیمارستان آرکهام،از زندان فرار و تمام زندانیان را نیز آزاد میکند و درهای تیمارستان را میبند و بتمن و کمیسر گوردون را درون تیمارستان گرفتار می کند.او تهدید میکند که اگر کسی سعی کند وارد تیمارستان شود،گاتهام را منفجر خواهد کرد.شما در نقش بتمن وظیفه دارید که نقشه جوکر را خنثی و از کارهای شوم او جلوگیری کنید.
,CALL OF DUTY UNITED OFFENSIVE ندای وظیفه-حمله متفقین عنوان یک بازی تیراندازی اول شخص در ارتباط با جنگ جهانی دوم و مبارزه با سربازان آلمانی،خاطرات این جنگ تلخ را برای شما زنده می کند.
METAL GEAR SOLID 2:یکی از بازی های سبک اکشن،ماجرایی و جهان باز که توسط KONAMI طراحی و ساخته شده است.درست زمانی که اسنیک در حال تحقیق در مورد پروژه متال گیر بوده وارد کشتی روسی می شود. او باید چندین تصویر از این پروژه متال گیر گرفته و برای اتوکان بفرستد. در حین انجام دادن این کار ناگهان چالاچاسکا که یکی از رئیس های روسی است وارد اتاق شده و با اسنیک درگیر میشود.چالاچاسکاسوار بر متال گیر با اسنیک مبارزه می کند و ناگهان ...

سبک بازی: اکشن 
تعداد دیسک:1عدد DVD9
شماره مجوز:98/466/ ن محداقل سیستم مورد نیاز
OS : 7,8,8.1,10 ,XP,Vista 
 +CPU:  Intel Pentium 4 3.0 GHz or AMD Athlon 64 3500 
(
VGA: 128 MB 3D Graphics (NVIDIA GeForce 6600 or ATI Radeon X1300 or better
HDD :9GB
RAM: 2GBشما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید.